Posledné novinky

A máme tu novú pretekársku sezónu 2024, sezónu Slovenského pohára detí a mládeže sme zháijili v našej obľúbenej Starej Lubovni, kde sa decká opäť tešili. Išlo o lezecké preteky v boulderingu(lezenie bez lana).

Pravidelna nádielka nových chytov je TU! Vďaka Vašim 2% nakupujeme nové pomôcky do klubu, ktoré sa naplno využívaju deťmi i dospelými. Dnes nám prišli parádne nové chyty pre väčšie krúžkové skupiny a tréningové skupiny, ktorým sú detské chyty už malým pomocníkom pri tréningu. Samozrejme tieto chytíky vedia využívať všetky decká.

Nedeľné doobedie sme strávili prípravami Vianočnej hviezdičky. Mali sme jasný cieľ, pripraviť čo najpríjemnejšie predvianočné prostredie pre našich lezeckých kamošov. Uvariť kotlíkový guláš a postaviť Vianočný stromček a podarilo sa.

V sobotu 9.12.2023 sme sa vypravili na bouldrové preteky v Trnave, reprezentácia klubu bola naozaj veľká a to nás nesmierne teší! Mali sme zastúpenie v kategóriach už od U8 až po U14.

Slovenský pohár detí 14.10.2023 v lezení s lanom. V sobotu sme sa zúčastnili posledného kola Slovenského pohára v roku 2023. Zašli sme až do Košíc, aby sme si zapretekali v lezení s lanom. Spravili sme si taký menší babinec. Miška a Julka liezli za kategóriu U10. D o Košíc s nami cestovala aj Nikol žiaľ zdravotné problémy jej neumožnili súťažiť,...

MSR v boulderingu Stará Ľubovňa 7.10.2023. Dnes 7.10.2023 sme lozili na Majstrovstvách Slovenska v disciplíne bouldering, kde sme mali zástupcov vo všetkých kategóriach. Za U10 Nikol, Mišku a Julku, U12 Dávidko a za U14 Matúško.

1.10.2023 sme oslávili 8. narodeniny klubu. Zažili sme krásne chvíle v kruhu lezeckých priateľov, lezeckých detí a spolulezcov. Oslávili sme deň vo veľkom a za to veľmi pekne ďakujeme!

La Skala 16.9. a 17.9. 2023 tieto dva dni sme bojovali ne pretekoch v Žilinskom centre La Skala, ktorá oslavovala 5, narodeniny od otvorenia. Pri príležistosti sa uskutočnili preteky lezenia na obtiažnosť- s lanom. A v nedeľu sa uskutočnili Majstrivstvá Slovenska v lezení na rýchlosť.