Letný tábor 2024


Denné lezecké tábory pre deti od 6 (podľa dohody aj menej) do 18 rokov 

Letný lezecko- športový tábor pre deti, ktoré radi lezú a športujú, tento tábor je vhodný aj pre nelezcov a úplných začiatočníkov, aj pre NE-členov klubu. 

Zažijeme veľa zábavy, vyskúšame si lezenie vnútri v lezeckej hale, ale i vonku na skalách. Vyskúšame si jógovať, ako jógyni, zažijeme hodinu plávania pod vedením plaveckých trénerov, vypravíme sa na turistiku, kde si vyskúšame kolektívne hry. Naučíme sa, ako si správne pripraviť vyváženú a pestrú stravu a potom ju ochutnáme :) Každý si sám vytvorí svoje vlastné táborové tričko. Zcvičíme si balančné a mobilizačné cvičenia, aby sme zostali stáoe v pohybe. Vytvoríme si hlavne veľa spomienok!

Tak sa pridaj k nám a TÁBORUJ s LK Spider's Nook:)

Termíny denných táborov 2024:


  • 8.-12. 7. 2024

  • 15.-19.7. 2024

  • 22.-26.7.2024

  • 29.7.-2.8. 2024

Kapacita miest na jeden turnus je 20 detí + 2 náhradníci 

Strava a pitný režim:

Celodennú stravu zabezpečíme MY :) Desiatu, obed aj olovrant majú deti v cene táborov. Obed zabezpečujem reštaurácia KANGARO, vieme sa prispôsobiť aj intoleranciam a vážnejším alergiam (treba dopredu uviesť v prihláške). Okrem posledného dňa táborov- Piatok, kedy sme celý deň na skalách a deťom nebude zabezpečaný obed, je potrebné, aby si deti priniesli svoj obed, keďže budeme celý deˇň v lese, môže to byť bageta, alebo chlebík :) Desiatu a olovrant v PIATKY zabezpečíme. Pitný režim počas celého dňa zabezečujeme MY, je dobré dieťaťu nabaliť flašu, ktorú si môže vziať so sebou na výlety a aktivity mimo areálu steny.

Organizácia táborov:

Všetky tábory prebiehajú na lezeckej stene v Squash centre Pezinok Tolstého 1/A, kde máme prenajatí, celý priestor. Počas dňa budeme na stene a vrámci mesta Pezinok, kde máme aj spojené aktivity s táborom.

POZOR- Piatok počas všetkých turnusov (jediná zmena by bolo nepriaznivé počasie), je potrebné deti priviezť na parkovisku pod Medvediu skalu, ktorá sa nachádza v Modre, kde budeme tráviť celý posledný deň na skalách, hrami v lese a odceňovaním :) Tu si deti aj prevezmete. V Piatok je potrebné deti priviezť na parkovisko v čase 8:00-8:30 a prísť si po ne 15:30 na parkovisko pod Medveďou skalou.

Deti je možné priviezť v čase od 7:30-8:30 a vyzdvihnúť v čase od 15:30-16:30 v Squash centre Pezinok.

Cena táborov:

V cene táboru je zahrnutá celodenná strava ( s výnimkou piatkového obeda), Vstup a vypožičanie lezeckej výstroje na stenu aj skaly, lezecké aktivity, táborové tričko, hodina plávania v plaveckom bazéne HIP centrum s plaveckými inštruktormi, jóga s inštruktorkami z YOGA Rituals Modra, Kurz udržatelného varenia a príprava jedla, ktoré si deti následne vychutnajú :) V prípade pekného počasia kúpalisko pri stene. Počas celéh tábora budú prítomne tri inštruktorky lezenia a animátorky.

Cena  je 185 EUR

Záloha a registrácia:

Registrovať sa na denné tábory je potrebné vopred cez registračný systém cez našu web stránku.

Záloha sa platí vopred a je NEVRATNÁ, zálohu je nutné zaplatiť do 21.6.2024 inak sa prihlásenie na tábor vymaže. V akých dňoch a časoch možno priniesť zálohu za tábor nájdete vo Všeobecných pravidlách letných táborov:

REGISTRÁCIA SPUSTENÁ: Registrácia na lezecký tábor TU

Ako sme sa mali na táboroch v lete 2023? nájdeš na našom INSTAGRAME, alebo tu: TÁBOR 2023