Letný CAMP 2024

Tento rok sme sa rozhodli opäť po rokoch obnoviť náš týždenný lezecký CAMP, plný skalného lezenia, indoor lezenia na umelej stene, skupinových hier, zábavy, spoločných spomienok a hlavne CAMPovačky v stanoch.

REGISTRÁCIA SPUSTENÁ: Registrácia na lezecký camp TU


Organizácia celého týždňa 

Tábor bude v termíne: 18.8.-23.8.2024 Nedeľa - Piatok

Miesto táboru je v Campe Slnečné skaly: https://slnecneskaly.sk/</p>

Ubytovanie: Budeme mať k dispozícií 2 chaty, kde bude kuchyňa s možnosťou uloženia vecí, deti budú spať v stanoch, ktoré zabezpečíme MY.

Stravovanie: Strava bude zabezpečená počas celého týždňa- raňajky, desiata, obed, olovrant, večera. Samozrejme sa strava prispôsobí alergiam a intoleranciam.

Doprava: Stretnutie 18.8.(nedeľa) o 10:00 na vlakovej stanici v Trnave, kde sa odovzdajú veci do auta, ktoré ich dovezie do CAMPU a následne nastúpenie na vlak 10:30 POVAŽAN- Žilina- prestup- Porúbka- Slnečené skaly. Počas CAMPU sa budeme presúvať vlakom a verejnou dopravou (kartička na vlak pre deti je povinná!). Cesta domov: V piatok 23.8. o 15:30 príchod na vlakovú stanicu v Trnave, kde bude ˇčakať auto s vecami.

Pre koho je CAMP vhodný: Pre staršie deti od 10 rokov(po dohode mladšie), ktoré majú skúsenosti s lezením, majú záujem o lezenie na skalách, ale aj v INdoore. CAMP sme prioritne pripravili pre klubové deti, alebo deti, ktoré klub niekedy navštevovali. 

Organizácia tábora: Aktivity budeme prispôsobovať počasiu, máme naplanované veľa lezenia na skalách, toré sa nachádzajú priamo v CAMPE, ,lezenie na umelej stene v Žiline, táborové hry, aktivity spojené s inými športami, naučíme sa niečo dobré navariť a samozrejme sa naučíma základy lezenia v prírode. Vyberieme sa aj na turstiku a nebude chýbať malé ovlaženie sa v Žilinskom bazéne. Nudiť sa nebudeme :)

Registrácia: Registrácia na tábor je cez náš rezervačný systém, kde prosíme o presné vyplnenie údajov o deťoch, aby sme o deťoch čo najviac vedeli a vedeli sa individuálne prispôsobiť či už alergiám, alebo iným zdravotným problémom. Registráciu uzavrieme po naplnení všetkých miest a 2 náhradníkov.

Záloha a dôležité informácie: Zálohu spolu s kartičkou poistenca, vlakovou kartou a tlačivami je potrebné odovzdať do 28. JÚNA 2024, aby sme vedeli zabezpečiť lístky na vlak a ostatné potrebné veci. Záloha za CAMP je vratná len do tohto termínu, potom už je nevratná. Záloha je 150EUR.

Cena CAMPU: v cene je zahrnuté ubytovanie,celodenná strava a pitný režim, všetky aktivity, doprava mestskou dopravou a štyria inštruktori, ktorí budú prítomný počas celého týždňa, táborové tričko a stany.

Cena CAMPU je 320EUR

Zoznam veci, ktoré si treba priniesť a zabezpečiť Vám zašleme po prijatí zálohy koncom JÚNA 2024.

TEŠÍME SA NA VÁS!

FOTKY Z MINULÝCH ROKOV: