NOVÁ REGISTRÁCIA NA JARNÝ TURNUS

10.01.2023

Od dnes sa dá prihlasovať deti na nový lezecký turnus, ktorý začne 27.2.2023 (po jarných prázdninách).

Registrácia prebieha novým spôsobom, registráciou získate účet, kde si spravujete isté funkcie ohľadom lezeckých krúžkov vašich detí. 

POZOR: Keď zaregistrujete dieťa na krúžok, nezabudnite, že vám príde email, cez ktorý musíte potvrdiť správnosť vášho emailu. Ak email nechodí pozrite aj do spamu alebo všetkých správ vo vašom emaily. Keď sa budete chcieť prihlásiť cez náš web na váš účet, tak vám príde email, v ňom kliknete na "Prihlásiť" a dostanete sa do vášho účtu (nemusíte si pamätať žiadne meno a heslo do účtu, potrebujete len prístup na váš email), kde si už spravujete, čo treba.

Váš nový účet:

- je viazaný na váš email (ktorý zadáte v registrácií na krúžok)

- na jeden email môžete dať všetky vaše deti, ktoré k nám chodia

- viete pridať email aj druhého rodiča, ale ideálny je email osoby, ktorá bude dieťa odhlasovať na krúžky a prihlasovať ho na náhradné hodiny

Funkcie vášho nového účtu:

- odhlasovanie z krúžku najneskôr deň vopred do 23:00

- prihlasovanie na náhradné hodiny (možnosť vám ponúkne len v prípade, že ste sa stihli predtým odhlásiť z hodiny)

-  na účte máte presne napísané dni a časy krúžkov a meno lektora, ktorý hodinu bude viesť (Nestane sa vám tak (ak to budete sledovať), že zabudnete prísť na krúžok, alebo prídete, keď krúžok nie je.)

- Máte automaticky nastavené notifikácie, tzv. pripomienky deň pred krúžkom, že máte nasledovný deň krúžok (Posielanie notifikácií si môžete sami vo svojom účte aj vypnúť, ak vás to bude otravovať alebo usúdite, že túto možnosť nepotrebujete.) 

- Vo vašom účte nájdete tiež informáciu o stave vašej platby. (Akonáhle zaplatíte na krúžku, tak inštruktorka manuálne odsúhlasí vašu platbu v systéme a vy to uvidíte priamo na účte, či platbu evidujeme.) 

- Taktiež budete na svojom účte vidieť poznámku, ak sa stane nejaký úraz vášmu dieťaťu na krúžku alebo budeme evidovať porušenie nejakých pravidiel, a tak vás upozornili, že toto nie je v súlade s našimi pravidlami. 

- Na konci turnusu môžete zhodnotiť naše krúžky, email vám príde automaticky po skončení turnusu