Posledné novinky

Tábor 2023

24.07.2023

Tento rok sme sa po prvý krát rozhodli usporiadať denné lezecké tábory pre deti v našom okolí, klubové aj iné, ktoré majú záujem o lezenie.

V sobotu súťažili deti od kategórie U6 po U10, v kategóriach U6, U8, U10. Všetky deti liezli cesty na TOP-ROPE, čiže s horným lanom. Pretekári mali pripravené 3 cesty, v ktorých sa rozradili, aj keď v niektorých kategóriach sme museli spraviť finálnu cestu. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili!

V novom turnuse od 27.2.2023 otvárame Profi skupiny pre deti 4.-6.ročníka ZŠ. Dôvodom je, že v tejto vekovej kategórií sú veľké rozdiely medzi začiatočníkmi a deťmi, ktoré k nám chodia buď už veľmi dlho alebo sú jednoducho pohybovo nadanejšie pre lezenie.

Konečne sa venujeme už aj dospelým. Naplnili sa nám dva lezecké krúžky pre dospelých. Na krúžkoch budeme hlavne liezť, prevažne bouldering a z časti s lanom. Bouldering je totiž veľmi dobrý na učenie sa techniky a zautomatizovanie pohybov.

Nové cesty

02.11.2022

Po prázdninách na deti čakajú nové cesty z našich nových chytov. Toto si môžeme pre vaše deti dovoliť len vďaka vaším príspevkom a 2% z daní. Ďakujeme.

S našimi novými prvkami na stene si deti užijú na krúžkoch ešte viac zábavy. Preliezanie cez nové penové hady, to bude nová výzva pre vaše deti.